Podujatia

Týždeň zelených budov 2024

16. – 27. septembra 2024

Pripravujem pre Vás už 14. ročník série podujatí s názvom Týždeň zelených budov. Podujatia o udržateľnej výstavbe sa uskutočnia počas posledných dvoch septembrových týždňov. Aj tento rok budú nadväzovať na Svetový týždeň zelených budov (World Green Building Week), ktorý organizujú rady zelených budov po celom svete na čele so Svetovou radou pre zelené budovy (World Green Building Council - WGBC). Tento rok plánujeme vyzdvihnúť niekoľko aktuálnych tém.

 

KEDY: 16. – 27. septembra 2024
KDE: Bratislava a okolie

 

Týždeň zelených budov 2024 je vynikajúcou príležitosťou na efektívnu komunikáciu ekologických, sociálnych a ekonomických aspektov udržateľnej výstavby. Informácie o všetkých podujatiach sa dostanú k viacerým tisícom zástupcov odbornej verejnosti mailovou komunikáciou a aktivity počas týždňa sú komunikované aj cez sociálne médiá a zástupcom tlačených a online médií.

Je čas urýchliť opatrenia v oblasti udržateľnosti a prispieť tak k napredovaniu spoločnosti aj ekonomiky. Potrebujeme realizovať konkrétne riešenia a presadzovať efektívny prístup k udržateľnej výstavbe. Cez Týždeň zelených budov 2024 sa preto chceme venovať viacerým aktuálnym témam.

Aj tento rok plánujeme odborné podujatia GREEN BUSINESS BREAKFAST a GREEN BUSINESS AFTERNOON doplnené odbornými diskusiami a prehliadkami zaujímavých udržateľných budov. Nevynecháme ani tradičné networkingové podujatie GREEN BUSINESS CLUB.

 

REGISTRÁCIA NA PODUJATIA UŽ ČOSKORO